Akmens Prašviečiamumas su šviesos LED apšvietimu

Corian Design  dekoratyvinis akmuo, turi labai daug privalumų ir galimybių. Kūryboje dirbtinis akmuo neturi „lubų”, o ypač kai kartu panaudojamas LED apšvietimas. Čia dizainerių fantazijoms puiki terpė, be apribojimų.

Šviesios pastelinės spalvos lietas akmuo, gali būti peršviečiamas. Išanksto paruoštame akmens paviršiuje – panardinamas LED apšvietimas. Tokia užslėpta šviesa persišviečia iš po akmens ir perteikia spalvos spindesį, gylį, suteikdama nežemišką šviesos srautą paviršiuje. Peršviečiamos spalvos gali būti įfrezuojamos skirtingais gyliais, taip suteikiant dizaineriams papildomų galimybių eksperimentavimui ir laisvę kūrybai.

Akmens prašviečiamumą pritaikyti interjere, yra be galo daug  galimybių. Galima eksperimentuoti su šviesos ryškumo lygiais ir stiliais. Galima sukurti gražų atmosferinį apšvietimą ar tiesiog šviestuvus, LED apšvietimas tam puikiai pasitarnaus. Galima apšviesti baldus ar abstrakčias figūras, taip pabrėžiant ar sukuriant daugiau emocijų. Tik įsivaizduokite kaip Jūs galite išnaudoti medžiagos terminį formavimą, bei akmens prašviečiamumo galimybes savo interjere!  Galime tikrai kartu pasidžiaugti, kad akmens peršviešiamumo galimybės yra be galo didelės.

LED apšvietimas
Komercinis akmens panaudojimas – peršviečiamumas pav.1