Suformuok užklausą

Mūsų projektuojami dekoratyvinio akmens architektūriniai sprendimai yra individualiai unikalūs ir vienetiniai. Todėl virtuviniai stalviršiai, vonios stalviršiai ar kiti gaminiai yra projektuojami pagal individualų užsakymą. Rekomenduojame pasinaudoti mūsų sukurtu įrankiu, kuris padės suformuoti tikslią užduotį mūsų komandai.

Užklausą su norimais išmatavimais galite parašyti raštu arba atsiųsti ranka nupieštą brėžinį su matmenimis. Kuo daugiau informacijos pateiksite, tuo bus lengvesnė komunikacija ir tikslesnis pasiūlymas.

Siunčiant suformuotą užklausą būtinai įsitikinkite, kad nurodėte teisingą kontaktinį asmenį, telefono numerį ir objekto adresą. Jei kyla klausimų, tai nedvėjodami skambinkite mums ir mes visuomet su mielu noru pakonsultuosime ar patarsime. Taip pat konsultacijai galite atvykti pas mus į ofisą su išankstine registracija telefonu.

Suformuotą užklausą siųskite elektroniniu paštu: info@artstone.lt

+
Planas ir dydis

Aprašykite arba nubraižykite pageidaujamo stalviršio paviršiaus planą ir nurodykite jo dydį.

+
Virtuvės sala

Jeigu norite dekoratyvinio akmens paviršių naudoti virtuvės saloje, tai prašome nurodyti jos dydį. Taip pat nurodykite ar pageidausite lieto akmens kojų ir baro.

+
Briaunos tipas ir storis

Standartinis stalviršio briaunos storis nuo 12mm iki 36mm. Jei pageidausite storesnės briaunos nurodykite jos matmenį. Taipogi galite pasirinkti briaunos tipą.

+
Sienelės tipas ir aukštis

Pagrindiniai sienelės jungimo su stalviršiu būdai yra per spindulį arba stačiu kampu. Sienelė yra skirstoma į kelis tipus: 30mm bortelis, 100-250 pusinė sienelė arba pilna sienelė iki spintelių apačios ar net iki lubų kartu su lubų apdaila.

+
Spalva

Spalva, tai labai individualus pasirinkimas, todėl jei nesate 100% garatuoti dėl spalvos pasirinkimo visada laukiame Jūsų konsultacijai.

+
Plautuvės modelis

Mūsų rekomenduojamas plautuvės / kriauklės modelius rasite pasinaudoję žemiau pateikta nuoroda. Jūs galite parsisiųsti norimos plautuvės brėžinį ir jį pridėti prie mums skirtos užklausos arba siunčiant užklausą galite nurodyti modelį.

+
Papildomi elementai: vidaus palangės

Dažnu atveju virtuviniai stalviršiai projektuojami prie lango, tad atsiranda galimybė stalviršį pratęsti iki pat lango rėmo, tokiu būdu suformuojant palangę. Vidaus palangės – labai praktiškas bei estetiškas sprendimas.

+
Papildomi elementai: kiaurymės

Jei planuojate kiaurymes rozetėms, muilo dozatoriams, maišytuvui, kaitlentei, būtinai nurodykite jų kiekį ir paskirtį.

+
Praustuvas / kriauklės modelis

Mūsų rekomenduojamus vonios praustuvų / kriauklių modelius rasite pasinaudoję žemiau pateikta nuoroda. Jūs galite parsisiųsti norimo praustuvo brėžinį ir jį pridėti prie mums skirtos užklausos arba siunčiant užklausą galite nurodyti modelį.

+
Briaunos tipas ir storis

Briaunos storis dažnu atveju būna didesnis nei standartinis, tačiau vonios stalviršio gylis mažesnis nei standartinio virtuvės stalviršio, todėl briaunos storis iki 150mm vonios stalviršių kainos neįtakoja.

+
Maišytuvas ir jo tipas

Siųsdami užklausą vonios stalviršiui nepamirškite nurodyti ar maišytuvas bus montuojamas sienoje ar stalviršyje. Ši informacija reikalinga parenkant praustuvo dydžius telpančius stalviršyje.

Užsakymo eiga

Paruošiamas pasiūlymas pagal Jūsų suformuotą užduotį. Formuodami užduotį pasistenkite pateikti kuo daugiau informacijos t.y. brėžiniai, baldų schemos, nuotraukos, matmenys, papildomi elementai bei esama situacija objekte ir objekto adresas.

Patvirtinus užsakymą pagal mūsų paruoštą pasiūlymą paruošiama sutartis ir išankstinė sąskaita. Medžiagos ir kitos priemonės reikalingos projekto įgyvendinimui užsakomos tik gavus avansinį mokėjimą.

Jei Jūsų gaminiui reikalinga atlikti matavimo darbus yra būtina sukoordinuoti veiksmus su Jums baldus gaminančia įmone. Į matavimo darbus vykstame tik gavę kliento ar jo įgalioto asmens patvirtinimą jog patalpos yra paruoštos arba baldai yra surinkti.

Atlikus matavimą, pereiname prie gamybos darbų. Gamybos terminas ir stalviršio montavimo terminas priklauso nuo gamybos užimtumo, gaminio kompleksiškumo ir sudėtingumo. Standartinis gamybos terminas yra 2-4 savaitės po atliktų matavimo darbų.

Paskutinis etapas yra stalviršio montavimas ir atliktų darbų pridavimas. Pageidautina jog darbų priėmime dalyvautų užsakovas arba jo įgaliotas asmuo.

Taipogi rūpinamės Jūsų gaminių garantiniu ir po garantiniu periodu. Garantinis laikotapis trunka 24 mėnesius nuo priėmimo – perdavimo akto pasirašymo datos.