Suformuok užklausą

Mūsų gaminami virtuvės ar vonios paviršiai iš dirbtinio akmens yra individualūs, todėl rekomenduojame pasinaudoti mūsų sukurtu įrankiu, kuris padės suformuoti tikslią užduotį mūsų komandai.

Užklausą galite suformuoti raštu arba atsiųsti ranka nupieštą brėžinį su matmenimis. Kuo daugiau informacijos pateiksite, tuo bus tikslesnis pasiūlymas.

Siunčiant suformuotą užklausą būtinai nurodykite kontaktinį asmenį, telefono numerį ir objekto adresą. Jei kyla abejonių dėl tam tikrų elementų visuomet galite kreiptis konsultacijai ar atvykti pas mus į ofisą.

Suformuluotą užklausą siųskite elektroniniu paštu: info@artstone.lt

+
Planas ir Gabaritai

Aprašykite arba nubraižykite pageidaujamo stalviršio paviršiaus planą ir nurodykite jo gabaritus.

+
Sala

Jei planuojate lieto akmens paviršių naudoti virtuvės saloje prašome nurodyti jos gabaritus, bei nurodykite jei pageidausite lieto akmens kojų ar baro.

+
Briaunos tipas ir storis

Standartinis stalviršio briaunos storis nuo 12mm iki 36mm. Jei pageidausite storesnės briaunos nurodykite jos matmenį. Taipogi galite pasirinkti briaunos tipą.

+
Sienutės tipas ir aukštis

tPagrindiniai sienutės jungimo su stalviršiu būdai yra per radiusą arba stačiu kampu. Sienutė yra skirstoma į kelis tipus: 30mm bortelis, 100-250 pusinė sienutė arba pilna sienutė iki spintelių apačios ar net iki lubų kartu su lubų apdaila.

+
Spalva

Spalva tai labai individualus pasirinkimas, todėl jei nesate 100% garatuoti dėl spalvos pasirinkimo visada laukiame Jūsų konsultacijai.

+
Plautuvės modelis

Mūsų siūlomų plautuvių modelius rasite pasinaudoję žemiau pateikta nuoroda. Jūs galite parsisiųsti norimos plautuvės brėžinį ir jį pridėti prie mums skirtos užklausos arba siunčiant užklausą galite nurodyti modelį.

+
Papildomi elementai: palangė

Dažnu atveju virtuvės baldai projektuojami prie lango, tad atsiranda galimybė stalviršį pratęsti iki pat lango rėmo. Tai labai praktiškas bei estetiškas sprendimas.

+
Papildomi elementai: kiaurymės

Jei planuojate kiaurymes rozetėms, muilo dozatoriams, maišytuvui, kaitlentei, būtinai nurodykite jų kiekį ir paskirtį.

+
Praustuvo modelis

Mūsų siūlomų vonios praustuvų modelius rasite pasinaudoję žemiau pateikta nuoroda. Jūs galite parsisiųsti norimo praustuvo brėžinį ir jį pridėti prie mums skirtos užklausos arba siunčiant užklausą galite nurodyti modelį.

+
Briaunos tipas ir storis

Briaunos storis dažnu atveju būna didesnis nei standartinis, tačiau vonios stalviršio gylis mažesnis nei standartinio virtuvės stalviršio, todėl briaunos storis iki 150mm vonios stalviršių kainos neįtakoja.

+
Maišytuvo tipas

Siųsdami užklausą vonios stalviršiui nepamirškite nurodyti ar maišytuvas bus montuojamas sienoje ar stalviršyje. Ši informacija reikalinga parenkant praustuvo gabaritus telpančius stalviršyje.

Užsakymo eiga

Paruošiamas pasiūlymas pagal Jūsų suformuotą užduotį. Formuodami užduotį pasistenkite pateikti kuo daugiau informacijos t.y. brėžiniai, baldų schemos, nuotraukos, matmenys, papildomi elementai bei esama situacija objekte ir objekto adresas.

Patvirtinus užsakymą pagal mūsų paruoštą pasiūlymą paruošiama sutartis ir išankstinė sąskaita. Medžiagos ir kitos priemonės reikalingos projekto įgyvendinimui užsakomos tik gavus avansinį mokėjimą.

Jei Jūsų gaminiui reikalinga atlikti matavimo darbus yra būtina sukoordinuoti veiksmus su Jums baldus gaminančia įmone. Į matavimo darbus vykstame tik gavę kliento ar jo įgalioto asmens patvirtinimą jog patalpos yra paruošos arba baldai yra surinkti.

Atlikus pasimatavimą kimbame į gamybos darbus. Gamybos terminas ir montavimo terminas priklauso nuo gamybos užimtumo, gaminio kompleksiškumo ir sudėtingumo. Standartinis gamybos terminas yra 2-4 savaitės po atliktų matavimo darbų.

Paskutinis etapas yra stalviršio montavimas ir atliktų darbų pridavimas. Pageidautina jog darbų priėmime dalyvautų užsakovas arba jo įgaliotas asmuo.

Taipogi rūpinamės Jūsų gaminiu garantiniu ir po garantiniu periodu. Garantinis laikotapis trunka 24 mėnesius nuo priėmimo – perdavimo akto pasirašymo datos.