Akropole mieste pritaikytos ateities technologijos plačiaformačiams objektams su Corian® Design

Ypač daug dėmesio susilaukęs projektas (Akropole mieste). Tai prekybos, poilsio ir pramogų mietas po uždaru stogu. Ateities technologijos pritaikytos plačiaformačių objektų gamybai. Tokių kaip Corian® Design plokščių informaciniai stendai, krypties informaciniai ir indikaciniai peršviečiami ženklai, informacijos recepcija, viešas tualetas ar vonios kambarys ir daugelis kitų didelių gabaritų interjero objektų. Viešos erdvės interjere dažniausiai naudojamas baltos spalvos dekoratyvinis akmuo, kuris pasižymi aukštu šviesos peršviečiamumo koeficientu, kas be vargo leidžia daugiafunkciškai panaudoti lietą akmenį .

Šiame projekte stebime kaip moderniai ir inovatyviai vaizduojama vieša erdvė. Plačiaformatė Recepcija ir jos dekoro elementai, harmoningai dera prekybcentrio visumoje. Ateities technologijos ir aukščiausios kokybės produktai kuria profesionalumo ir patikimumo charakterį.

Plačiaformačių gaminių gamybai naudojamas dirbtinis akmuo, yra pagrindinis modernios estetikos akcentas, kuris kuria inovacinę erdvės nuotaiką.

Projektuojant viešos erdvės objektus ir renkantis stalviršių spalvą, labai svarbu įsivaizduoti kokią emociją norima sukurti aplinkoje, nes tai tiesiogiai koreliuoja su prekybos centro įvaizdžio formavimu.

Ateities technologijos
Ateities technologijos pav.1