Modernus virtuvės interjeras su unikalaus grožio lieto akmens stalviršiu – Dune Prima iš Corian Design

Corian Design Dune prima – tai pastelinės spalvos dekoratyvinis akmuo. Švelnių (šviesiai rudos ir baltos) spalvų dreifuojantys kapiliarų vingiai, kurie subtiliai pasiskirstę per visą stalviršio paviršių, sukuria ramybės ir paslaptingumo nuotaiką. Tokios Dune prima spalvos virtuvės sienelė, stalviršis ir plautuvė, visapusiškai perteikia virtuvės interjero elegancijos charakterį.

Projekte, Dune prime spalvos lieto akmens detalės, kuria visumos harmoniją ir ilgai išliekančios santarvės nuotaiką. Erdvė neįkyri akiai, leidžia ramiai ir svajingai ilsėtis tokioje švelnioje aplinkoje. Tokių išskirtinių spalvų paletė virtuvės interjere, leidžia drąsiai ir kūrybingai taikyti ryškias ar net tamsesnias spalvas įrengiant valgomojo oazę. Šiame projekte puikiai stebime kaip dvi visiškai skirtingų charakterių oazės dera viena su kita, sukurdamos modernų ir estetišką vaizdą.

Dekoratyvinio akmens stalviršis yra pagrindinis modernios estetikos akcentas virtuvės interjere, kuris formuoja erdvės nuotaiką. Todėl prieš projektuodami svajonių virtuvę ar renkantis stalviršio spalvą, rekomenduojame aiškiai įsivaizduoti kokią nuotaiką/ emociją norite sukurti virtuvės aplinkoje, tokiu būdu be vargo pasirinksite būtent Jūsų kuriamai erdvei tinkamiausią stalviršį.

Dune prima
Dekoratyvinis akmuo – Dune prima pav.1