Nuostabi virtuvė ir virtuvės sala iš unikalaus grožio dekoratyvinio akmens stalviršio Corian® Design Gray Onyx

Corian Design Gray Onyx – tai pastelinės spalvos dekoratyvinis akmuo. Švelnių (šviesiai pilkos ir baltos) spalvų persiliejantys motyvai, kuria paslaptingą ir vingiuojančios bangos efekto jausmą. Virtuvės erdvėje jaučiama visiško atsipalaidavimo ir harmonijos nuotaiką. Gaminti maistą tokioje aplinkoje – vienas malonumas, ypač kai plautuvė, virtuvės sala ir stalviršis taip funkcionaliai ir patogiai suprojektuotas. Virtuvės sala pagrindinis erdvės akcentas, kuris perteikia interjero išskirtinį dizaino charakterį ir prie kurio patogu ne tik ruošti maistą, bet ir vakarieniauti. Sala puikiai pakeičia pietų stalą.

Projekte, Gray Onyx spalvos lieto akmens detalės, kuria visumos estetiką ir ilgai išliekančios ramumos nuotaiką. Erdvė neįkyri akiai, leidžia ramiai ir svajingai ilsėtis tokioje šviesioje aplinkoje.

Dekoratyvinio akmens stalviršis yra pagrindinis modernios estetikos elementas virtuvės interjere, kuris formuoja erdvės nuotaiką. Todėl prieš projektuodami svajonių virtuvę ar renkantis stalviršio spalvą, rekomenduojame aiškiai įsivaizduoti kokią nuotaiką/ emociją norite sukurti virtuvės aplinkoje, tokiu būdu be vargo pasirinksite būtent Jūsų kuriamai erdvei tinkamiausią stalviršį.

Virtuvės sala
Sala virtuvei pav. 1