Terminis formavimas

Šių dienų technologijos, tikrai stebinantis reiškinys dirbtinio akmens interjero pasaulyje. Kūrybiškumas ir novatoriškumas veda architektūros dizainą į priekį, o rezultatas įkvepia tolimesnei raidai. Šiuolaikinis dizainas ir technologija nebeturi ribų, kūrėjai ieško ryškių, jaudinančių ir įtraukiančių sprendimų, tarp kurių yra ir netolygių linijų ar briaunų įtraukimas į dizainą.

Atkartoti natūralioje aplinkoje esantys vingiai yra priimtini akiai ir sukuria dramatišką, jausmingą stilių. Jie taip pat gali atnešti šilumą ir ergonominį saugumą į kuriamą aplinką.

Norėdami sukurti vingiuotus paviršius interjere, pasikliaukite Corian Design akrilinio akmens universalumu ir inžinerinės technologijos galimybėmis. Kaitinamas akrilas, tampa lankstus ir formuojamas į daugelį formų arba  gali būti apdirbamas kaip medis, visiškai suapvalintomis briaunomis. Tokia technologija be vargo leidžia įgyvendinti unikaliausius projektus.

 Naujausios technologijos įgalina jums atrasti laisvę kurti iš akrilinio akmens, įvairiausius meno kūrinius. Dirbtinis akmuo ir jo plastiškumas leis įgyvendinti novatoriškus sprendimus bet kokiam dizaino scenarijui, nuo sėdimosios dalies atlošo atitnkančio kūno kontūrus, iki patalpų sienų apdailos.

Technologija
Technologijos pav.1