Minimalistinė vonia Corian® Design Arctic Ice stalviršis ir plokštė sienoms

Žvilgsnį prikaustantis Corian® Design Arctic Ice stalviršis ir marmuro motyvais dekoruota plokštė sienoms, kurios moderniai pritaikytos visos vonios kambaryje. Tai šiltos spalvos dekoratyvinis akmuo su švelniais (pilkos, baltos ir aukso gijų) spalvų deriniais. Subtiliai grakščių linijų plokštės (primenančios marmurą) ir sniego baltumo Arctic ice stalviršis, yra harmoningai suderinti tarpusavyje. Ši erdvė kuria paslaptingumo, elegancijos nuotaiką. Tokios spalvos vonia, stalviršis ar plokštė sienoms visapusiškai perteikia vonios interjero ekskliuzyviškumo charakterį.

Projekte Vonia Arctic Ice lieto akmens stalviršis, kuria visumos harmoniją ir ilgai išliekančią romantinę nuotaiką. Vonios kambario oazėje galima ramiai ir svajingai ilsėtis po dienos rūpesčių. Šiame projekte stebime kaip subtiliai ir subalansuotai vaizduojama minimalistinė vonia su labai detalia estetika. Visi daiktai ar dekoro elementai, tvarkingai atradę savo vietą vonios interjere.

Dekoratyvinio akmens stalviršiai ir sienų plokštės yra pagrindiniai modernios estetikos akcentai vonios kambario interjere, kurie kuria erdvės nuotaiką. Todėl prieš projektuodami svajonių vonią ir renkantis stalviršių ar sienų plokščių spalvą, rekomenduojame aiškiai įsivaizduoti kokią nuotaiką/ emociją norite sukurti vonios aplinkoje, tokiu būdu be vargo pasirinksite būtent Jūsų kuriamai erdvei tinkamiausią produktą.

Arctic Ice
Dekoratyvinis akmuo pav.1