Prabangus vonios kambarys su Corian® Design Glacier White stalviršiu

Patrauklus Corian® Design Glacier White stalviršis ir marmuro motyvais dekoruota plokštė sienoms. Tai šiltos spalvos dekoratyvinis akmuo su švelniais (pilkos, baltos ir aukso gijų) spalvų deriniais. Subtiliai grakščių linijų plokštės (primenančios marmurą) ir baltos spalvos Glacier White stalviršis, yra harmoningai suderinti tarpusavyje. Taip dekoruotas vonios kambarys įgauna gyvumo ir prabangos atspalvį. Šios spalvos vonia, stalviršis ar plokštė sienoms sumaniai formuoja vonios interjero išskirtinumo įvaizdį.

Projekte Vonia Glacier White akmens masės stalviršis, kuria visumos harmoniją ir ilgai išliekančią pakilią nuotaiką. Vonios kambario oazėje malonu ilsėtis po dienos iššūkių arba atvirkščiai, pasisemti jėgų naujos dienos pradžiai. Vonios kambarys estetiškai subalansuotas, dekoro elementai tvarkingai dera interjere. Akmens masės stalviršiai ir sienų plokštės yra pagrindiniai prabangos akcentai.

Todėl prieš projektuodami svajonių vonią ir renkantis stalviršių, praustuvės ar sienų plokščių spalvą, rekomenduojame aiškiai įsivaizduoti kokią nuotaiką/ emociją norite sukurti vonios aplinkoje, tokiu būdu be vargo pasirinksite būtent Jūsų kuriamai erdvei tinkamiausią produktą.

Vonios kambarys
Vonia pav. 1