Virtuvės stalviršis ir sienutė iš Corian® Design Lava Rock

Modernūs virtuvės baldai su unikalaus grožio lieto akmens stalviršiu – Lava Rock iš Corina Design.    Lava Rock – tai tamsi, pilkos spalvos dekoratyvinis akmuo. Kontrastingas baltos ir pilkos spalvų derinys, virtuvėje sukuria prabangos jausmą. Pilkos spalvos virtuvės sienelė, stalviršis ir plautuvė, visapusiškai perteikia virtuvės interjero elegancijos charakterį.

Projekte virtuvės baldai – Lava Rock, pilkos spalvos lieto akmens detalės, labai praktiškos ir kartu kuria harmoningą visumą. Erdvė neįkyri akiai, suteikia švaros ir perfekcionizmo įspūdį. Tokių kontrastingų spalvų paletės taikymą virtuvės interjere, pasakoja apie kliento išskirtinį skonį, drąsą ir unikalumą.

Šiame projekte stebime kaip dvi visiškai skirtingų spalvų tonų charakteriai, puikiai dera viena su kita, sukurdamos modernų ir estetišką vaizdą.

Dekoratyvinio akmens stalviršis yra pagrindinis modernios estetikos akcentas virtuvės interjere, kuris formuoja erdvės nuotaiką. Todėl prieš projektuodami svajonių virtuvę ar renkantis stalviršio spalvą, rekomenduojame aiškiai įsivaizduoti kokią nuotaiką/ emociją norite sukurti virtuvės aplinkoje, tokiu būdu be vargo pasirinksite būtent Jūsų kuriamai erdvei tinkamiausią stalviršį.

Virtuvės baldai
Virtuvės baldai pav. 1