Virtuvės ir salos stalviršiai iš Corian® Design Glacier White

Nuostabi virtuvė ir  sala iš unikalaus grožio dekoratyvinio akmens stalviršio Corian®Design Glacier white. Tai baltos spalvos dekoratyvinis akmuo. Virtuvės erdvėje vyrauja harmonijos nuotaiką. Gaminti maistą tokioje aplinkoje – vienas malonumas, ypač kai plautuvė, virtuvės sala ir stalviršis taip funkcionaliai ir patogiai suprojektuotas. Salapagrindinis virtuvės erdvės akcentas, kuris perteikia interjero išskirtinį dizaino charakterį ir atstoja pietų stalą.

Projekte, Glacier white spalvos lieto akmens detalės, kuria visumos estetiką ir ilgai išliekančios švaros nuotaiką. Erdvėje galima ramiai ilsėtis, nes tokia  šviesi aplinka nuteikia pozityviai.

Dekoratyvinio akmens stalviršis yra pagrindinis modernios estetikos elementas virtuvės interjere, kuris formuoja erdvės nuotaiką. Todėl prieš projektuodami svajonių virtuvę ar renkantis stalviršio spalvą, rekomenduojame aiškiai įsivaizduoti kokią nuotaiką/ emociją norite sukurti virtuvės interjere, tokiu būdu be vargo pasirinksite būtent Jūsų kuriamai erdvei tinkamiausią stalviršį.

Virtuvės Sala
Virtuvės interjeras pav.1