Saldus projektas – ALI Šokoladinė iš Corian® Design Everest

Saldaus projekto išskirtinis rezultatas – Balta ir didelių gabaritų Ali šokoladinės  prekystalis parduotuvei su visa baldine dalimi ir stiklu.  Corian® Design paviršių  originalumui nelieka ribų. Todėl sniego baltumo plačiaformatis prekystalis / baras / vitrina   pasižymi modernumu, daugefunkcionalumu ir lengva lieto akmens priežiūra.

Dekoratyvinis akmuo – puikus pagalbininkas kūrybiškumui ir novatoriškumui išreikšti. Unikalų interjerą galima sukurti, pasitelkus naujausių technologijų dėka. Technologijos atveria neribotas galimybes improvizacijai ir dizainerių kūrybinei išraiškai. Pasaulio garsiausi interjero dizaineriai, gausiai renkasi dekoratyvinį akmenį įvairiems dekoro elementams ar baldams kurti. 

Šio projekto prekystalis atrodo estetiškai ir moderniai, todėl visi išdėlioti kulinariniai skanumynai atrodo labai patraukliai ir viliojančiai.   Gražus maisto prezentavimas vitrinoje, tai vienas pagrindinių būdų, kurį naudoja sėkmingi verslai. Kūrybingų dizainerių dėka, skanumynai reprezentuojami vitrinoje atrodo labai patrauklūs ir skanūs.

Prekystalis parduotuvei
Prekystalis parduotuvei – vitrina pav.1